Урологічні операції

Вас турбують неприємні відчуття чи біль в попереку, області сечового міхура і статевих органів? Уролог проведе необхідне діагностичне обстеження і призначить комплексне лікування органів сечостатевої системи. Урологія — розділ медицини, що вивчає причини виникнення і механізм розвитку патології сечовивідних органів, методи їх діагностики та профілактики.
Важлива інформація
Що потрібно знати про урологічні проблеми?
Урологія — розділ медицини, що вивчає причини виникнення і механізм розвитку патології сечовивідної системи, методи діагностики та профілактики хвороб.

На жаль, часто пацієнти побоюються іти до лікаря, в очікуванні що "само мине". Важливо розуміти, що хворобу легше лікувати на ранніх етапах, тому при перших ознаках краще звернутись до лікаря.

Нашим пацієнтам ми пропонуємо повне передопераційне обстеження і широкий спектр консервативних та хірургічних методів лікування.

У медичному центрі «Моє Здоров’я» проводяться оперативні втручання відкритим способом та з використанням ендоскопічних методик. Завдяки цьому забезпечується короткий термін післяопераційної реабілітації в стаціонарі та косметичний ефект після операції.
Про лікарів нашої клініки
У медичному центрі «Моє здоров’я» працюють виключно фахівці з підтвердженими категоріями, із значним досвідом роботи. Вони виконують свою роботу, використовуючи новітні технології та сучасну медичну техніку.

Наші лікарі вирішують найскладніші хірургічні завдання, використовують методики, що дозволяють провести операцію з мінімальними фізіологічними та косметичними наслідками.

У медичному центрі «Моє здоров’я» пацієнти отримують широкий спектр хірургічної допомоги.

Фахівці нашого центру вміють слухати і чути своїх пацієнтів. Якість послуг знаходиться на високому рівні, разом з тим ми сповідуємо розумну цінову політику
Хірургічні втручання, які проводить наш центр
• розширення вен калитки (варикоцелє)
• водянка оболонок яєчок (гідроцелє)
• звуження, надмірний розвиток крайньої плоті статевого прутня (фімоз)
• вкорочення вуздечки крайньої плоті статевого прутня
• кіста додатків яєчок

Операції проводяться досвідченими лікарями, а післяопераційний період проходить без будь- якої госпіталізації.
Калінчук Олександр Олександрович
Хірург, дитячий хірург вищої категорії, онколог
Конопліцький Денис Вікторович
Дитячий хірург першої категорії, уролог
Заповніть форму
Урологія
Номерт телефону