Ми піклуємось про Ваше здоров'я
Медичний центр «Моє здоров`я» — це висококваліфікована допомога Вам та Вашій родині, доступність та високий рівень обслуговування, турбота та індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Наші комплексні програми обстеження та лікування для дітей і дорослих допоможуть зберегти Ваш час та кошти.
Наші послуги:
Сімейна медицина
Сімейний лікар супроводжує родину протягом багатьох років та знає про індивідуальні особливості здоров’я і захворювання своїх пацієнтів, вроджених чи набутих патологій. У 2019 році наш центр підписав договір з Національною Службою Здоров’я України (НСЗУ), що забезпечило безкоштовне надання медичної допомоги спеціалістами первинної ланки.
Операційна
Наші лікарі вирішують найскладніші хірургічні завдання, використовуючи новітні технології, сучасну медичну техніку та методики, які дозволяють провести малоінвазивні операції. Це втручання з мінімальними фізіологічними та косметичними наслідками.
Аналізи
Сучасну медицину не можна уявити без лабораторної діагностики. Аналізи, як діагностичний інструмент, допомогають лікареві й пацієнтові прийняти правильні рішення відносно методів лікування, оцінити їхню ефективність. Наше завдання — це якісна та своєчасна лабораторна діагностика для вашого здоров'я. Обирайте найкраще, адже здоров'я – безцінне.
Вакцинація
Вакцинація — найбільш надійний спосіб формування імунного захисту організму від смертельно небезпечних інфекцій. Ми намагаємось забезпечити пацієнтів не тільки вакцинами згідно Календаря щеплень, але й рекомендованими вакцинами. Пацієнти, які заключили декларацію із сімейним лікарем нашого Центру, отримують БЕЗКОШТОВНО вакцини з переліку Календаря щепленнь.
Фізіотерапія
Фізіотерапія — це прекрасний засіб профілактики та лікування багатьох захворювань. Фізіопроцедури впливають на організм за допомогою зовнішніх фізичних факторів, а це, в свою чергу, покращує лікувальний ефект для наших пацієнтів.
Діагностика
Спеціалісти клініки "Моє здоров'я" надають повний спектр діагностичних обстежень для населення, і зацікавлені в отриманні максимально точних результатів. Наші фахівці дадуть відповідь на усі ваші запитання.
Наші спеціалісти - професіонали своєї справи та надають високий рівень якості послуг
Кожний пацієнт важливий для нас, тому ми практикуємо індивідуальний підхід до усіх, хто звертається за допомогою
Професійність
Емпатія
Відповідальність
У клініці "Моє здоров'я" працюють лише кращі лікарі міста
Доказовість
Практикуємо доказову медицину, адже кожне клінічне рішення повинно грунтуватися на наукових фактах
Чому ми?
Ми сконцентровані на головних цінностях і потребах наших пацієнтів