Проктологічні операції

Медичний центр «Моє здоров'я» надасть кваліфіковану допомогу в лікуванні проктологічних захворювань пацієнтам з функціональними порушеннями прямої кишки. Тільки досвідчений проктолог може проаналізувати загальний стан вашого організму, особливості протікання хвороби і запропонувати найбільш ефективний спосіб лікування.
Важлива інформація
Що потрібно знати про проктологічні проблеми?

Займатися самолікуванням не варто при появі перших ознак будь-якої хвороби! Але особливо це стосується проктологічних захворювань. Велика помилка при появі неприємних і хворобливих відчуттів в області ануса і прямої кишки звертатися за порадами до знайомих, шукати відповіді в інтернеті та займатися самолікуванням.


Деякі форми захворювань товстого кишківника носять запальний і пухлиноподібний характер і протікають зі значними порушеннями метаболізму, супроводжуються підвищенням температури, загальним виснаженням і інтоксикацією організму.

Одним з найпоширеніших захворювань в проктології вважається гемороїдальна хвороба. При цьому гемороїдальні поверхні розширюються, в них застоюється венозна кров, в наслідок чого вони ушкоджуються під час дефекації. Хвороба часто ускладнюється тромбуванням гемороїдальних вузлів з можливими некрозами та кровотечами.

Про лікарів нашої клініки
У медичному центрі «Моє здоров’я» працюють виключно фахівці з підтвердженими категоріями, із значним досвідом роботи. Вони виконують свою роботу, використовуючи новітні технології та сучасну медичну техніку.

Наші лікарі вирішують найскладніші хірургічні завдання, використовують методики, що дозволяють провести операцію з мінімальними фізіологічними та косметичними наслідками.

У медичному центрі «Моє здоров’я» пацієнти отримують широкий спектр хірургічної допомоги.

Фахівці нашого центру вміють слухати і чути своїх пацієнтів. Якість послуг знаходиться на високому рівні, разом з тим ми сповідуємо розумну цінову політику
Хірургічні втручання, які проводить наш центр
• Геморой (хронічний, гострий)
• Кондиломи промежини і анального кільця
• Парапроктит (гострий, гнійний)
• Криптит
• Параректальні свищі
• Анальні тріщини
• Неспецифічний виразковий коліт
• Випадання прямої кишки
• Дивертикульоз товстого кишківника
• Злоякісні новоутворення та ін.

Всі види лікування проводяться за сучасними методиками та із застосуванням новітнього обладнання, що дає змогу швидко та малотравматично лікувати проктологічні захворювання.
Калінчук Олександр Олександрович
Хірург, дитячий хірург вищої категорії, онколог
Мазур Михайло Вікторович
Лікар-проктолог, першої категорії
Заповніть форму
Проктологія
Номерт телефону