Олійниченко Богдан Петрович
Лікар-онколог, хірург, пластичний хірург, мамолог
2001 р. - закінчив Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова за спеціальністю «Лікувальна справа»
2001- 2003 рр. - інтернатура за спеціальністю «Хірургія»
2003-2005 рр. - клінічна ординатура за спеціальністю «Хірургія» при Вінницькому національному медичному університеті ім.. М.І. Пирогова.
2005-2016 рр. - працював у НВП ТОВ «Медівін».
2004 р. - пройшов курс підвищення кваліфікації у Інституті онкології АМНУ (м. Київ) з циклу «Мамологія та УЗД молочної залози». 2007 р. - пройшов курс ТУ КМАПО (м. Київ) з циклу «основи пластичної хірургії»
2009 р. - пройшов навчання на циклі тематичного удосконалення «Лапароскопічні та інші малоінвазивні технології в хірургії та гінекології» (Тернопільський державний медичний університет ім.. Горбачевського І.Я.).
2011 р. - пройшов курс ТУ КМАПО (м. Київ) з циклу «математичні методи обробки інформації».
2012 р. – отримав першу категорію лікаря - хірурга 2015 р. - пройшов цикл спеціальної підготовки «Пластична та реконструктивна хірургія»
2015 р. - пройшов курс ТУ ХМАПО (м. Київ) з циклу «реконструктивна , пластична хірургія та реабілітація хворих на пухлини молочної залози»
2016 р. - пройшов спеціалізацію за фахом «Ультразвукова діагностика» та «Онкохірургія»

Щорічно приймаю участь у наукових конференціях , конгресах, з’їздах, майстер-класах, користувач спеціалізованих інтернет ресурсів та періодичної літератури - вдосконалюю свої теоретичні і практичні знання за фахом хірургія, пластична та естетична медицина, онкологія, онкохірургія, променева та УЗ – діагностика. Автор та співавтор більше 25 друкованих праці, 6 патентів.
Професійна діяльність :
Заповніть форму
лікар: Олійниченко Богдан Петрович
Номерт телефону