Масаж

Масаж застосовується в медичній практиці понад 5000 років. Позитивний вплив масажу на організм людини був відомий ще в давнину і отримав підтвердження у сучасній медицині. З точки зору екології, лікувальний масаж унікальний, адже дає змогу отримати позитивні результати, не вводячи до організму людини додатково хімічних речовин, не впливаючи на організм струмами, магнітним полем, ультразвуком або штучною вібрацією.

У медичному центрі «Моє здоров’я» пацієнтам пропонують різні види масажу.
Важлива інформація
Що потрібно знати про масаж?
Лікувальний масаж поєднує в собі активізацію біологічно значущих зон на шкірі, поліпшення кровообігу, приплив крові до органів в зоні масажу, м’язів, суглобів і шкіри.

По суті він є пасивною гімнастикою та поєднує в собі засоби лікувальної фізкультури (ЛФК), надає розслабляючий та гармонізуючий ефект. Масаж рекомендується при поганому сні, психічному стресі, напрузі, зниженому імунітеті, необхідності відновної терапії та для підвищення працездатності.

Дуже часто лікувальний масаж призначається лікарем при захворюваннях нервової системи, серцево-судинної, дихальної, травної, опорно-рухової та інших систем організму.

Фахівець - масажист високої кваліфікації запропонує різні варіанти і техніки масажу,залежно від особливостей вашого організму і обраного вашим лікарем курсу лікування.
Види масажу, які надає клініка "Моє здоров'я"
Класичний
Це найпопулярніший вид масажу, він поєднує в собі традиційні прийоми (погладжування, розтирання, розминання). Комплекс процедур дозволяє відновити еластичність та пружність м’язів обличчя. Під час масажу відшаровуються змертвілі клітини епідермісу, що сприяє активізації процесу утворення нових. Інтенсивність масажу, тривалість процедури, кількість сеансів та тип прийомів визначаються індивідуально залежно від стану шкіри пацієнта.

Лікувальний
Лікувальний масаж здатний врятувати від цілого ряду захворювань, його дія помітна вже з перших сеансів. У людини помітно покращиться сон, зміцниться імунна система, зменшиться спазм м’язів . Усе це може приносити багато незручностей, тому важливо вчасно звернутися до професіонала.

В залежності від проблеми, можна робити лікувальний масаж різних зон:
  • масаж спини нормалізує сон, дарує легкість у всьому тілі, позбавляє від болю в хребті і м’язах;
  • масаж ніг допоможе розслабитися, позбутися від зайвих шлаків в організмі, а також покращує обмінні процеси і кровообіг;
  • загальний лікувальний масаж підвищить самопочуття, позбавить від депресії та стресів.

Вакуумний масаж лікує хвороби хребта і суглобів за допомогою медичних банок. Масаж вакуумними банками посилює кровообіг і живлення тканин. Після процедури у Вас зникнуть болі в м'язах, покращиться стан хребта.
Вплив масажу на організм людини
Масаж знижує швидкість утворення продуктів обміну речовин, таких як молочна кислота, сечовина, креатинін і вуглекислий газ, та запобігає їх накопиченню в м'язах.

Масаж допомагає зняти судоми м'язів, посилює в них кровопостачання і живлення, покращує тонус м'язів і допомагає запобігти або відстрочити розвиток атрофії м'язів у результаті вимушеної бездіяльності. Масаж знімає відчуття дискомфорту, дратівливість, нервову збудливість.

Масаж покращує стан імунної системи, і допомагає відновленню ушкоджених м'яких тканин за рахунок збільшення циркуляції крові в уражених ділянках.

Масаж розширює і відкриває кровоносні судини, покращуючи кровообіг, у ділянках, на яких проводився масаж, збільшується кількість капілярів, а також покращується відтік лімфи із масажної ділянки.
Недоліки масажу
При проведенні масажу в деяких випадках людина може відчувати деякий дискомфорт, запаморочення, легке нездужання.

Серйознішими побічними ефектами масажу може стати тромбоутворення, особливо у людей із вираженою артеріальною гіпертензією. Також при проведенні масажу можливим є пошкодження периферичних нервів. Як правило, подібне трапляється при проведенні глибокого масажу недосвідченим масажистом.

Окрім цього, існує ймовірність передачі шкірних інфекцій як від масажиста безпосередньо, так і занесення шкірних інфекцій пацієнта на інші ділянки шкіри через руки масажиста.

При проведенні інтенсивного масажу імовірним є виникнення рабдоміолізу через пошкодження м'язів, також на шкірі можуть з'явитися синці або гематоми.

При проведенні масажу із застосуванням ароматичних масел у хворих може загостритись алергія.

Частина хворих вважає процедуру масажу дуже болючою у зв'язку із зниженим больовим порогом.
Заповніть форму
Масаж
Номерт телефону