Хромих Катерина Вадимівна
Дитячий пульмонолог, кандидат медичних наук (доктор філософії)
У 2011 році закінчила Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова за спеціальністю «Лікувальна справа».
З 2011 по 2013 рр. – інтернатура за спеціальністю «Педіатрія».
У 2013 році працювала дільничим педіатром відділення загальної практики сімейної медицини Центру первинної медико – санітарної допомоги №2, м. Вінниці.
З 2013 по 2015 рр. навчання в клінічній ординатурі Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова за фахом «Педіатрія».
З 2014 по 2021 рр. - асистент кафедри педіатрії №2, а з 2021 року працює на посаді доцента кафедри педіатрії №2 Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова
У 2015 році захищена дисертаційна робота на тему «Вазорегуляторна функція судинного ендотелію у дітей, хворих на алергічну бронхіальну астму, та фармакологічна корекція її порушень» та присвоєно науковий ступінь кандидата медичних наук (Academic Degree of Doctor of Philosophy).
У 2016 році – отримано спеціалізацію за фахом «Дитяча пульмонологія» на базі НМАПО ім. П.Л. Шупика. Здійснює лікувальну роботу на базі педіатричного (пульмонологічного) відділення №2 та консультативну роботу на базі неврологічного відділення КНП «Вінницькаобласна дитяча клінічна лікарня Вінницької обласної ради.
З 2016 року є активним членом:
• Європейського респіраторного товариства (ERS)
• Американського торакального товариства (ATS)
• Європейської академії алергології та клінічної імунології (EAACI)
• Європейського товариства муковісцидозу (ECFS)
З 2021 року є делегатом від України у фокус-групах:
• Підтримка та лікування пацієнтів із первинною циліарною дискінезією (BEAT PCD – Better Experimental Approaches to TreatPrimary Ciliary Dyskinesia)
• Навчальна та дослідницька ініціатива з питань бронхоектаз у дітей (Child BEAR net – Children’s Bronchiectasis Education Advocacyand Research Network)
Професійна діяльність :