Шпента Іван Володимирович
Лікар-хірург
2010-2016рр.- навчався у Вінницькому національному медичного університету ім. М.І. Пирогова. Протягом навчання отримав звання лейтенанта медичної служби запасу, та нагороди за зайняті призові місця в наукових конференціях із фармакології, хірургії, терапії, біохімії, патологічної анатомії.
2016 – 2019рр. - інтернатура за спеціальністю «Хірургія» на базі Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова та Вінницької міської клінічної лікарні №1.
Паралельно проходив стажування в Подільському регіональному центрі онкології за спеціальністю абдомінальна хірургія, у Вінницькій обласній клінічній лікарні ім. М.І. Пирогова за спеціальностями абдомінальна та судинна хірургія, в Національному інституті хірургії та трансплантології Ім. О.О. Шалімова за спеціальностями малоінвазивна хірургія та ендоскопічні методи в герніології.
До переліку медичних послуг, що надає Шпента І.В.належать: оперативне лікування з приводу пахових, пупкових, стегнових, вентральних гриж; оперативне та консервативне лікування варикозної хвороби вен нижніх кінцівок; консервативне та оперативне лікування жовчнокам'яної хвороби та всіх видів холециститів; виконання малих оперативних втручань (з приводу невусів, атером, келоїдних рубців та ін.); гнійна хірургія; блокади різного ступеня складності.
Професійна діяльність :
Заповніть форму
лікар: Шпента Іван Володимирович
Номерт телефону