Лапароскопічна хірургія
в клініці "Моє Здоров'я"

Медичний центр «Моє здоров`я» — це висококваліфікована допомога Вам та Вашій родині, доступність та високий рівень обслуговування, турбота та індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Наші комплексні програми обстеження та лікування для дітей і дорослих допоможуть зберегти Ваш час та кошти.

Розвиток сучасної хірургії значною мірою зумовлений розробкою та впровадженням у медичну практику нових високотехнологічних методів інвазивної діагностики та оперативного лікування.
Лапароскопічна хірургія – це спосіб виконувати хірургічні маніпуляції та оперативні втручання без розрізу живота. Замість розрізу хірург робить кілька проколів , через які вводяться спеціальні інструменти . За тим, що відбувається всередині пацієнта хірургічна бригада контролює за допомогою відеосистеми, з’єднаної з оптичним приладом , який також вставляється в живіт через прокол .
Завдяки лапароскопії операція стає “малоінвазивною”, тобто не завдає значної травми тканинам і органам пацієнта. Перевагами лапароскопії є мінімальна травматизація та короткий термін перебування пацієнта в стаціонарі ( 1-3 доби), швидкому відновлення після операції. Проведення лапароскопії під більшим збільшенням уможливлює більш точно й найменш травматично провести будь-яке оперативне втручання. У період заживання травм після лапароскопії болісні відчуття майже відсутні – немає необхідності застосовувати сильнодіючі знеболюючі лікарські препарати. До значних переваг також можна віднести відсутність післяопераційних дефектів, які спостерігаються при операціях з розрізом.

Хірургічні втручання які проводить наш центр
 • Доброякісних утворень

  1
 • Злоякісних утворень

  2
 • Патології шийки матки

  3
 • Анамалії розвитку статевих органів

  4
 • Полікістоз яєчників

  5
 • Папіломи зовнішніх статевих органів

  6
Відгуки від наших клієнтів!
Не потрібно довіряти нашим словам, довіртесь відгукам наших клієнтів!
Олена С.
Буду писати так як є. На сьогоднішній день медицина в Україні знаходиться в повному занепаді, і якщо стоїть питання куди йти в району поліклініку чи в приватний центр, більшість вибере району поліклініку. Повірте мені, це помилка, в приватному центі буде і дешевше і на багато якісніше, не вірите? Просто взнайте ціни!
Ольга Н.
Дуже задоволена. В державній клініці мене почали залякувати, щоб я по факту "купила у них" безкоштовну послугу. Але по факту, при зрівнянні ціни в клініці "Моє здоров'я" вийшло на 45% дешевше. Я досі не розумію як наша "безкоштовна медицина" може бути такою дорогою і такою не якісною!!!!
Олена С.
Я дуже боялась звертатись в клініку, але мій чоловік вмовив мене йди відразу в приватну клініку. І знаєте що? В іншу клініку я більше не піду. Чудові спеціалісти та чуйний обслуговуючий персонал