Лапароскопічна хірургія
в клініці "Моє Здоров'я"

Медичний центр «Моє здоров`я» — це висококваліфікована допомога Вам та Вашій родині, доступність та високий рівень обслуговування, турбота та індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Наші комплексні програми обстеження та лікування для дітей і дорослих допоможуть зберегти Ваш час та кошти.

Розвиток сучасної хірургії значною мірою зумовлений розробкою та впровадженням у медичну практику нових високотехнологічних методів інвазивної діагностики та оперативного лікування.
Лапароскопічна хірургія – це спосіб виконувати хірургічні маніпуляції та оперативні втручання без розрізу живота. Замість розрізу хірург робить кілька проколів , через які вводяться спеціальні інструменти . За тим, що відбувається всередині пацієнта хірургічна бригада контролює за допомогою відеосистеми, з’єднаної з оптичним приладом , який також вставляється в живіт через прокол .
Завдяки лапароскопії операція стає “малоінвазивною”, тобто не завдає значної травми тканинам і органам пацієнта. Перевагами лапароскопії є мінімальна травматизація та короткий термін перебування пацієнта в стаціонарі ( 1-3 доби), швидкому відновлення після операції. Проведення лапароскопії під більшим збільшенням уможливлює більш точно й найменш травматично провести будь-яке оперативне втручання. У період заживання травм після лапароскопії болісні відчуття майже відсутні – немає необхідності застосовувати сильнодіючі знеболюючі лікарські препарати. До значних переваг також можна віднести відсутність післяопераційних дефектів, які спостерігаються при операціях з розрізом.

Хірургічні втручання які проводить наш центр
 • Доброякісних утворень

  1
 • Злоякісних утворень

  2
 • Патології шийки матки

  3
 • Анамалії розвитку статевих органів

  4
 • Полікістоз яєчників

  5
 • Папіломи зовнішніх статевих органів

  6
Чому "Моє Здоров'я?
Це клініка саме для вас?
Наші спеціалісти — професіонали своєї справи та надають високий рівень якості послуг!
Ви наш клієнт — І ми прислухаємось до ваших побажань, а не ви до наших забаганок!
Ваше здоров'я — це наша відповідальність, ми зацікавлені в здорових та задоволених клієнтах!
Практикуємо доказову медицину, адже кожне клінічне рішення повинно ґрунтуватися на наукових фактах!
Кожний пацієнт важливий для нас, тому ми практикуємо індивідуальний підхід до усіх, хто звертається за допомогою!
Ціноутворення — для людей, ми практикуємо лояльну систему дисконтування для всіх верств населення, Кожен має право на достойну медицину!
Відгуки від наших клієнтів!
Не потрібно довіряти нашим словам, довіртесь відгукам наших клієнтів!
 • Олена С.
  Буду писати так як є. На сьогоднішній день медицина в Україні знаходиться в повному занепаді, і якщо стоїть питання куди йти в району поліклініку чи в приватний центр, більшість вибере району поліклініку. Повірте мені, це помилка, в приватному центі буде і дешевше і на багато якісніше, не вірите? Просто взнайте ціни!
 • Ольга Н.
  Дуже задоволена. В державній клініці мене почали залякувати, щоб я по факту "купила у них" безкоштовну послугу. Але по факту, при зрівнянні ціни в клініці "Моє здоров'я" вийшло на 45% дешевше. Я досі не розумію як наша "безкоштовна медицина" може бути такою дорогою і такою не якісною!!!!
 • Олена С.
  Я дуже боялась звертатись в клініку, але мій чоловік вмовив мене йди відразу в приватну клініку. І знаєте що? В іншу клініку я більше не піду. Чудові спеціалісти та чуйний обслуговуючий персонал