Флебологія
в клініці "Моє Здоров'я"

Медичний центр «Моє здоров`я» — це висококваліфікована допомога Вам та Вашій родині, доступність та високий рівень обслуговування, турбота та індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Наші комплексні програми обстеження та лікування для дітей і дорослих допоможуть зберегти Ваш час та кошти.

Кому варто звернутись до флеболога?
Регулярно, хоч би раз на рік, консультація флеболога рекомендована особам, які входять до групи ризику. До неї відносяться пацієнти:

 • з варикозним розширенням вен;
 • з набряками та судомами нижніх кінцівок;
 • такі, що перенесли тромбози;
 • такі, що тривало страждають цукровим діабетом;
 • з тромбофлебітом і тромбозами глибоких вен.

У медичному центрі «Моє Здоров’я» ви можете пройти лікування абсолютно безболісно, не відволікаючись від звичного ритму життя.
Хірургічні втручання флеболога які проводить наш центр
 • Ендовенозна лазерна коагуляція

  Ендовенозна лазерна коагуляція - це малоінвазивне втручання, в основі якого лежить термічне пошкодження стінки вени контрольованою дозою теплової енергії, яка створюється в просвіті вени гнучким світловодом хірургічного лазера. Це викликає оклюзію варикозне розширеної вени без її анатомічного видалення.

  Показання для ендовенозної лазерної коагуляції:
  • ретикулярний внутрішньошкірний варикоз;
  • гемангіоми;
  • телеангіоектазії.
  1
 • Склеротерапія

  Склеротерапія, або склерозування вен - це процедура, яка полягає у введенні у просвіт вен спеціальної речовини, яка “спалює” внутрішні стінки вен, після чого у їх просвіті кров згортається, і вони “склерозуються”.
  Це призводить до припинення кровотоку в них, таким чином поступово вени перестають бути помітними, (з часом частина вен повністю розсмоктується).

  У чому полягає процедура?
  Процедура не потребує спеціальної підготовки, будь-якої анестезії чи обмеження способу життя. Під час склерозування ви лежите на кушетці, слухаєте музику, а вам за допомогою тонесенької голочки у вени вводиться склерозант.
  2
 • Мініфлебектомія

  Мініфлебектомія - популярна мінімально травматична методика лікування варикозного розширення вен. На відміну від традиційної хірургічної операції, мініфлебектомія проводиться в амбулаторних умовах під місцевою анестезією і не залишає шрамів та рубців.

  Показання до мініфлебектомії:
  Мініфлебектомія є плановою операцією, тому у неї досить багато показань для видалення вен будь- якої локалізації та будь-якого розміру, в тому числі для видалення стовбура великої підшкірної вени.
  3
Чому "Моє Здоров'я?
Це клініка саме для вас?
Наші спеціалісти — професіонали своєї справи та надають високий рівень якості послуг!
Ви наш клієнт — І ми прислухаємось до ваших побажань, а не ви до наших забаганок!
Ваше здоров'я — це наша відповідальність, ми зацікавлені в здорових та задоволених клієнтах!
Практикуємо доказову медицину, адже кожне клінічне рішення повинно ґрунтуватися на наукових фактах!
Кожний пацієнт важливий для нас, тому ми практикуємо індивідуальний підхід до усіх, хто звертається за допомогою!
Ціноутворення — для людей, ми практикуємо лояльну систему дисконтування для всіх верств населення, Кожен має право на достойну медицину!
Відгуки від наших клієнтів!
Не потрібно довіряти нашим словам, довіртесь відгукам наших клієнтів!
 • Олена С.
  Буду писати так як є. На сьогоднішній день медицина в Україні знаходиться в повному занепаді, і якщо стоїть питання куди йти в району поліклініку чи в приватний центр, більшість вибере району поліклініку. Повірте мені, це помилка, в приватному центі буде і дешевше і на багато якісніше, не вірите? Просто взнайте ціни!
 • Ольга Н.
  Дуже задоволена. В державній клініці мене почали залякувати, щоб я по факту "купила у них" безкоштовну послугу. Але по факту, при зрівнянні ціни в клініці "Моє здоров'я" вийшло на 45% дешевше. Я досі не розумію як наша "безкоштовна медицина" може бути такою дорогою і такою не якісною!!!!
 • Олена С.
  Я дуже боялась звертатись в клініку, але мій чоловік вмовив мене йди відразу в приватну клініку. І знаєте що? В іншу клініку я більше не піду. Чудові спеціалісти та чуйний обслуговуючий персонал