Map
Завітайте до нас за адресою:
м. Вінниця, вул. Хмельницьке Шосе 96 Г
facebook

Наші послуги

Завітайте до медичного центру «Моє здоров`я» та отримайте висококваліфіковане обстеження та ефективне лікування, профілактику та реабілітацію проблем зі здоров`ям.

Вас радо приймуть, уважно вислухають, кваліфіковано допоможуть лікарі нашого центру.

Отоларинголог

Отоларинголог

В Медичному центрі «Моє здоров’я» проводить прийом досвідчений отоларинголог, який надасть консультацію та допоможе у лікуванні при болі у горлі, болі у вухах, сильних головних болях.
Записатися на Прийом

Терапевт

Терапевт

Терапевт Медичного центру «Моє здоров’я» займається проблемами пов’язаними з хворобами серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, хворобами органів дихання (ОРЗ, ГРВІ, простуді і т.д.)
Записатися на Прийом

Травматолог

Травматолог

Травматолог у медичному центрі «Моє здоров’я» проводить лікування травм верхніх і нижніх кінцівок, переломи, вивихи, розтягнення зв'язок, забиття м'яких тканин і т.д. Проведення оперативних втручань
Записатися на Прийом

Уролог

Уролог

Уролог у медичному центрі «Моє здоров’я» надає консультаційні послуги з діагностування та лікування захворювань сечостатевої системи (Cсечокам’яна хвороба, Цистит, Аденома, Простатит, і т.д.)
Записатися на Прийом

Хірург

Хірург

В Медичному центрі «Моє здоров’я» проводить прийом хірург вищої категорії який надає кваліфіковану допомогу при захворюванні вен, захворюванні жовчного міхура , Передньої черевної стінки (грижах ) та м’яких тканинах.
Записатися на Прийом

Кардіолог

Кардіолог

В медичному центрі «Моє здоров’я» проводить прийом досвідчений кардіолог який спеціалізується на лікуванні захворювань серцево-судинної системи.
Записатися на Прийом

Невролог

Невролог

Лікар невролог медичного центру «Моє здоров’я» займається діагностуванням, лікуванням захворювань опорно-рухового апарату. Надає допомогу пацієнтам з травмами і хворобами хребта, головним болем і мігренню, порушенням сну, між хребцевою грижею.
Записатися на Прийом

Психотерапевт

Психотерапевт

В медичному центрі «Моє здоров’я» прийом приводить досвідчений психотерапевт вищої кваліфікаційної категорії який здійснює лікування за допомогою індивідуальних сеансів психотерапії. Лікує депресію, панічні атаки, фобії, безсоння, неврози і т.д.
Записатися на Прийом

Дитячий онколог, хірург

Дитячий онколог, хірург

Лікар хірург-онколог Калінчук Олександр Олександрович має вищу лікарську категорію в онкології та дитячій хірургії та проводить комплексну діагностику для лікування новоутворень шкіри та внутрішніх органів.
Записатися на Прийом

Маммолог

Маммолог

Маммолог Медичного центру «Моє здоров’я» Олійніченко Богдан Петрович – лікар хірург, онко-хірург, пластичний хірург, лікар УЗД допоможе Вам дізнатись про стан молочних залоз та у разі необхідності надасть рекомендації з приводу лікування.
Записатися на Прийом

Гастроентеролог

Гастроентеролог

В медичному центрі «Моє здоров’я» проводить прийом досвідчений гастроентеролог вищої кваліфікаційної категорії, що надасть консультацію та допоможе Вам при наявності болю та відчутті дискомфорту в животі, печії, відрижки, запорів, діареї та інших проявів захворювань цих органів.
Записатися на Прийом

Педіатр

Педіатр

В медичному центрі «Моє здоров’я» прийом приводить досвідчений педіатр вищої категорії який спеціалізується на виявленні, лікуванні та попередженні хвороб дитячого організму.
Записатися на Прийом

Проктолог

Проктолог

В медичному центрі «Моє здоров’я» прийом проводить лікар хірург проктолог, який спеціалізується на лікуванні та попередженні захворювань прямої кишки і навколишніх тканин (Геморой , Поліпи, Кісти і т.д.). Поводить фіброколоноскопії, ректороманоскопію.
Записатися на Прийом
 • додаткові послуги та обладнання
  • Лікувальний та оздоровчий масаж
  • Електрофорез
  • Електромагнітотерапія
   захворювань органів малого тазу
  • Усі види ультразвукової діагностики (УЗД)
  • Сучасна лабораторія (партнер «Сінево»)
  • ФГДС — Фіброгастроскопія
  • Холтер ЕКГ+ АД
 • Співпраця зі страховими компаніями та асистансами
Ліцензія МОЗ України АЕ №638840 від 18.06.2015
© Моє здоров'я - 2019